Firma Pioneer charakteryzuje się szeroką ofertą asortymentu wśród odtwarzaczy. Aby lepiej przybliżyć ich parametry, skupmy się na trzech znanych produktach:

  • Model PD-10AE. Cieszy się wysoką jakością, zapewnianą przez Pioneer. Ten 5 kilowy sprzęt zrobiony jest z blachy stalowej, co z pewnością nadaje mu stabilne cechy, a ponad autentyczne brzmienie.

    Do cech flagowych należy również funkcja cichego odtwarzania płyt CD. Jest to ciekawe rozwiązanie napędowe, które pozwala na pełną satysfakcję z płynnego, pozbawionego problemów działania. Zadowoli to nawet najbardziej wymagających klientów, dla których profesjonalizm ma znaczenie nadrzędne. Dodatkowe atrybuty to: zasilacz o dużej mocy, a także możliwość zapamiętania 25 utworów w pamięci samego odtwarzacza.

  • Model PD 30-AE. Podobnie jak poprzednik, wyposażony został w funkcję cichego odtwarzania, która uważana jest jedną z najbardziej funkcjonalnych cech. Zbudowany został z trwałych materiałów, jakimi są stal i aluminium. Zapewnia to stabilność i satysfakcjonujące przechodzenie pomiędzy, wydobywanymi tonami.

    Produkt ten charakteryzuje się nową, przydatną funkcją. Bowiem można sterować działaniem odtwarzacza, poprzez aplikację. Zapewnia to wygodę, poczucie nowoczesności.

  • Model PD-50.

    W odróżnieniu od dwóch poprzednich, ten charakteryzuje się jeszcze większą funkcjonalnością. Wbudowana kontrola poziomu głośności eliminuje konieczność korygowania ustawień, przy zmieniających się utworach. Oprócz tego, model posiada wbudowane gniazdo USB, dzięki któremu użytkownik może pozwolić sobie na poczucie nieograniczonych możliwości.

.